Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak se vám hrálo v roce 2013? :)

Tak co jste za minulý rok všechno dohráli, jaká hra vás nejvíc chytla? Co si chcete zahrát v tomhle roce? Mě chytlo nejvíc asi HL 2 a nově rozehraný Skyrim, z MP her pak asi CS:GO :-). A tenhle rok si snad zahraju GTA V na pc :-)

Nevím, už si nepomatuju co sem dohrál, bylo toho docela dost ]:) . Z online her mě chytlo pouze payday 2, CoD BO II a příležitostně zahraju CS:S . Co se singlu týče, tak mě asi nejvíce chytl skyrim - odehráno přes 100 hodin - a taky far cry 3. Co se mp týče, tak mě zaujalo BO II. Payday 2 se stal trochu monotóní, tak čekám na nové DLC. Do nového roku plánuji koupit CoD ghost a, doufaje, GTA V. Šťastný nový rok :beer: .

Loni jsem strávil nejvíce času u Civ V, AoE 2: HD, TW: Rome 2 a samozřejmě CoD: BO 2. Zahrál jsem si i Metro: LL.

Letos zatím nic extra neplánuji, uvidíme, co se objeví. Osobně bych byl rád, kdyby už Piranha Bytes oznámili, na čem dělají, a kdyby to vyšlo ještě letos, tak by mi to taky nevadilo. Očekávám Gothic 5, po prohlášení manažera studia "Nová hra bude o mnoho temnější, než ty předcházející. Zároveň se v ní vracíme k našim kořenům.".

Jinak momentálně hraji Skyrim, FEZ, CoD: Ghosts a DLC The Forgotten k AoE 2 HD, u kterého zatím hraji druhou kampaň za Drákulu, a všem fandům AoE toto DLC doporučuji. ;)

Minulý rok jsem dohral cod ghosts , assassins creed iv black flag , need for speed rivals , splinter cell blacklist , hraju mp battlefielda 3 a 4... Minulý rok mě nejvíc zazjala assassins creed IV Black flag - paradni pribeh , grafika a hlavne hratelnost , behem pristiho tydne se chystam hrat GTA V az mi prijde na xbox . A abych nezapomnel taky mam dohrany Crysis 3 , tomb raidera 2013 , remember me ,saints row 4 . A moc se tesim na assassins creed liberation hd pro pc :)