Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto farming simulator 2013 titanium edition

Dobrý den dneska jsem si stáhl farming simulator 2013 titanium edition,nainstaloval a zadal cd key a napsalo mi to tohle: C:\Windows\system32\X3DAudio1_7.dll není navržena na spuštěni v systému Windows nebo obsahuje chybu.Pokuste se program nainstalovat znovu pomocí původního instalačního média nebo se obraťťe na správce systému nebo dodavatele softwaru s žádostí o pomoc.Potom to cele spadne.
Předem děkuji za odpověď
lock (karel)

Dobrý den tady ČOIKA česka obchodní inspekce zjistili jsme že jste si to stahnul a ne koupil naš stat je v krizi a vy ho ještě podporujete svymy stahnuty hry KURVA a vy co tam pišete tak nejdřiv bych se naučil čist kdo co piše s pozdravem ČOIKA