Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním parťáka na Just Cause 2 MP

Tak na Steamu před pár hodinama vyšla beta multiplayeru k JC 2, tak jestli by si se mnou někdo chtěl zahrát a vyzkoušet to, nechť napíše, budu rád(z přátel se do toho nikomu nechce, nebo nemají čas). Singl jsem v pátek začal a mám na něm zatím 8 hodin a je to skvělý, doufám, že MP mě taky příjemně překvapí :-) (zahrál bych ale až za dva dny, teď je docela fofr..)

Dobrý no. V JC2 mám vše maxed out a 100 FPS, tady v MP módu při cestě z města (55 FPS) přes let džunglí s padákem (25 FPS) na letiště (30 FPS) a následně do demolition derby arény (~7 FPS) takřka nehratelné, na serveru byli se mnou 2 lidi, což nemůže mít na výkon vliv. Tak jsem musel dát vše na low/ medium bez AA a AF, abych byl aspoň na 55+ FPS ]:(