Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním parťáka na Just Cause 2 MP

Tak na Steamu před pár hodinama vyšla beta multiplayeru k JC 2, tak jestli by si se mnou někdo chtěl zahrát a vyzkoušet to, nechť napíše, budu rád(z přátel se do toho nikomu nechce, nebo nemají čas). Singl jsem v pátek začal a mám na něm zatím 8 hodin a je to skvělý, doufám, že MP mě taky příjemně překvapí :-) (zahrál bych ale až za dva dny, teď je docela fofr..)

Tak jsem byl na tom polském serveru, jak ses zmínil. FPS stabilní, bylo tam asi 20 lidí, dávali jsme si zcuka na letišti, polovina hráčů po sobě střílela (a ukořisťovala peníze), polovina hrála spolu. Určitě je to o domluvě :). Za tu hodinu jsem se příjemně vyblbnul. A podíl na tom má i to, že jsem objevil /boost příkaz, takže autem jsem po dálničním mostě valil přes 750 km/h :-D

Dobrý no. V JC2 mám vše maxed out a 100 FPS, tady v MP módu při cestě z města (55 FPS) přes let džunglí s padákem (25 FPS) na letiště (30 FPS) a následně do demolition derby arény (~7 FPS) takřka nehratelné, na serveru byli se mnou 2 lidi, což nemůže mít na výkon vliv. Tak jsem musel dát vše na low/ medium bez AA a AF, abych byl aspoň na 55+ FPS ]:(