Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim - nejlepší addony?

Jdu do toho. Mám hru v legendární verzi (3x DLC), k tomu ze Steamu High Resolution Texture Pack. Ještě jsem nezačal hrát (právě instaluji), nejprve si chci hru vyšperkovat. Zatím o tom nevím prakticky nic.

Zajímá mě hlavně vylepšení přírody (nevadilo by mi posunutí prostředí více na jih), případně postav.

Plánuji hrát za ženskou postavu, uvažuji o téhle krasavici: 47649? Znáte podobné?

Našel jsem vylepšení mapy: 4929? Nemáte s tím někdo zkušenost?

Dále tenhle HD patch: 607? Netuším zatím, zda nebude nějak kolidovat s tím oficiálním texture packem.

Rád bych použil nude patch (ne nutně na sebe, spíše na druhé), doporučte kvalitku ;-)
Našel jsem tohle: 2666? Zkoušel to někdo?

Případně, znáte-li i kvalitní questy, případně nové budovy

Podmínkou je nekonfliktní běh v české verzi, beru jen přeložené addony.

Díky za tipy, vlastní zkušenost vítána :-)

loading...

Prosím o radu.

Mám skyrim legendary edition. K tomu ze steamu hi resolution free DLC pack.
K tomu jsem nastahoval z nexusu módy unofficial na hru, 3 datadisky a textury.
Dále textury a další módy viz screen.
Hra mi ale padne ve chvíli kdy se po zapnutí hry má objevit "Nová hra, načíst" atd...
Pokud v data files odškrtnu unofficial patche, hra jede bez problému, co bych mohl udělat abych mohl hrát s unofficial patchi?

Postup: Nainstaloval jsem hru, potom hi resolution free DLC pack ze steamu.
Stáhnul SKSE a nainstaloval, stáhl nexus mod manager (používám ho jen na stahování).
Dále nastahoval všechny módy, nainstaloval unofficial patche, češtiny na ně, textury a nakonec všechny ostatní módy.
V Data files uspořádal - viz screen. Spustím SKSE a hra se vypne, jak jsem psal na začátku.
Pokud hru zapnu přes normální launcher, hra se spustí i s unofficial patchi, ale samozřejmě že bez určitých módů, například bez SkyUI.

Díky.

PS: V data files je pořadí s vypnutými unofficial patchi, jinak zapnuté jsou v pořadí: Unofficial Skyrim - Dawnguard - Unofficial Dawnguard - Dragonborn - Unofficial Dragonborn - Hearthfire - Unofficial Hearthfire - HiResTexturePack01.esp - .......

Aha, tak možná jinak. Moje pořadí (ty hires packy ze Steamu tam mám taky):

Saving mod list:
(0) Skyrim.esm
(1) Update.esm
(2) Unofficial Skyrim Patch.esp
(3) Dawnguard.esm
(4) Unofficial Dawnguard Patch.esp
(5) HearthFires.esm
(6) Unofficial Hearthfire Patch.esp
(7) Dragonborn.esm
(8) Unofficial Dragonborn Patch.esp
(9) CLARALUX - More and Brighter Lights.esm
(10) ApachiiHair.esm
(11) hdtHighHeel.esm
(12) HighResTexturePack01.esp
(13) HighResTexturePack02.esp
(14) HighResTexturePack03.esp
(15) Unofficial High Resolution Patch.esp
(16) DanarielStormbow.esp
(17) Davjes_SorceressArmor.esp
(18) SkyUI.esp
(19) Dogsofskyrim.esp
(20) Birdsofskyrim.esp
(21) Catsofskyrim.esp
(22) RealisticWaterTwo.esp
(23) Skyrim Flora Overhaul.esp
(24) TheEyesOfBeauty.esp
(25) dD - Enhanced Blood Main.esp
(26) dD - Realistic Ragdoll Force - Realistic.esp
(27) SoS - The Wilds.esp
(28) SoS - The Dungeons.esp
(29) SoS - Civilization.esp
(30) MVABasic.esp
(31) morevillageanimals.esp
(32) RaceMenu.esp
(33) RaceMenuPlugin.esp
(34) RePopulateSkyrim.esp
(35) SFO - Expanded Diversity.esp
(36) SkyTEST-RealisticAnimals&Predators.esp
(37) Sweet&Sexy Lingerie.esp
(38) SkyHeels.esp
(39) OBIS.esp
(40) OBISDB.esp
(41) Realne nazvy dnu.esp
(42) Realne nazvy mesicu.esp
(43) czechtexturetranslation.esp
(44) Protected NPCs AllinOne Merged.esp
(45) NewVampChainsCuirass.esp
(46) NewVampChainsGloves.esp
(47) Longer Days - 4 Hours - Dawnguard.esp
(48) Longer Days.esp
(49) Hideout.esm
(50) Breezehome-hf-CTD-fix.esp

Kromě toho mám do adresářů přímo nakopírovány HD packy z 607?

Teď jsem zahlédl tento pack: 35507? (budu muset vyzkoušet)