Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim - nejlepší addony?

Jdu do toho. Mám hru v legendární verzi (3x DLC), k tomu ze Steamu High Resolution Texture Pack. Ještě jsem nezačal hrát (právě instaluji), nejprve si chci hru vyšperkovat. Zatím o tom nevím prakticky nic.

Zajímá mě hlavně vylepšení přírody (nevadilo by mi posunutí prostředí více na jih), případně postav.

Plánuji hrát za ženskou postavu, uvažuji o téhle krasavici: 47649? Znáte podobné?

Našel jsem vylepšení mapy: 4929? Nemáte s tím někdo zkušenost?

Dále tenhle HD patch: 607? Netuším zatím, zda nebude nějak kolidovat s tím oficiálním texture packem.

Rád bych použil nude patch (ne nutně na sebe, spíše na druhé), doporučte kvalitku ;-)
Našel jsem tohle: 2666? Zkoušel to někdo?

Případně, znáte-li i kvalitní questy, případně nové budovy

Podmínkou je nekonfliktní běh v české verzi, beru jen přeložené addony.

Díky za tipy, vlastní zkušenost vítána :-)

loading...

Měl bys sledovat čísla verzí, aby to odpovídalo. Já používám ty od wyruzzah.

Ve hře mám patche 2.0.0 + odpovídající češtiny. Dnes jsem stahoval (ale zatím neinstaloval, nemám teď čas na nějaké testy) patche 2.0.1 (Dragonborn) a 2.0.2/a (zbytek), včetně aktuálních češtin.

Poslední aktualizace wyruzzah jsou z 25.2.2014 ;-)

Jo to je ten inventář. Zkusil jsem to a mě to teda jede dobře. Jediné nestandartní chování, které jsem zatím zaznamenal, je když chci otevřít jakoukoliv skříň, tak to asi 1-2 vteřiny trvá, což je zvláštní, protože všude jinde, u truhel, sudů, mrtvol atd. to funguje normálně jako předtím. Ale tak u skříní mi to nevadí, do těch často nelezu. Je ale divné, že ti to nejde, stahoval jsi tu poslední verzi SkyUI, spouštíš hru přes SKSE? Jako já jsem "dohrál" svoji první hru za nějakých 265 hodin bez ničeho, prostě v originálním stavu bez módů, a neměl jsem problém si na ten původní inventář zvyknout.

Mimochodem vy tam taky nemáte v těch herních datech vidět Skyrim.esm ani Update.esm?

Tak to jo. Teda ale kapsářství je snad ten nejméně užitečný skill, do kterého investovat body, a to ještě jen kvůli tomu, aby jsi měl nahatý baby. :D Já kapsářství využil jen kvůli té dovednosti, která zvýší nosnost o 100 bodů. Jinak tam žádné addony už dávat nebudu, teď jsem tam dal ty patche a vylepšený invetář, nemám ani stáhnuté ty textury ze Steamu.

Jinak standartně nejde uzavřít manželství se stejným pohlavím, i když na to nejspíš bude taky nějaký addon, ale jestli nechceš hrát za chlapy, tak hraj za kocoury... to víš, má dva ocasy a v zimě zahřeje, na to holky ve Skyrimu letí. :D

Prosím o radu.

Mám skyrim legendary edition. K tomu ze steamu hi resolution free DLC pack.
K tomu jsem nastahoval z nexusu módy unofficial na hru, 3 datadisky a textury.
Dále textury a další módy viz screen.
Hra mi ale padne ve chvíli kdy se po zapnutí hry má objevit "Nová hra, načíst" atd...
Pokud v data files odškrtnu unofficial patche, hra jede bez problému, co bych mohl udělat abych mohl hrát s unofficial patchi?

Postup: Nainstaloval jsem hru, potom hi resolution free DLC pack ze steamu.
Stáhnul SKSE a nainstaloval, stáhl nexus mod manager (používám ho jen na stahování).
Dále nastahoval všechny módy, nainstaloval unofficial patche, češtiny na ně, textury a nakonec všechny ostatní módy.
V Data files uspořádal - viz screen. Spustím SKSE a hra se vypne, jak jsem psal na začátku.
Pokud hru zapnu přes normální launcher, hra se spustí i s unofficial patchi, ale samozřejmě že bez určitých módů, například bez SkyUI.

Díky.

PS: V data files je pořadí s vypnutými unofficial patchi, jinak zapnuté jsou v pořadí: Unofficial Skyrim - Dawnguard - Unofficial Dawnguard - Dragonborn - Unofficial Dragonborn - Hearthfire - Unofficial Hearthfire - HiResTexturePack01.esp - .......

Aha, tak možná jinak. Moje pořadí (ty hires packy ze Steamu tam mám taky):

Saving mod list:
(0) Skyrim.esm
(1) Update.esm
(2) Unofficial Skyrim Patch.esp
(3) Dawnguard.esm
(4) Unofficial Dawnguard Patch.esp
(5) HearthFires.esm
(6) Unofficial Hearthfire Patch.esp
(7) Dragonborn.esm
(8) Unofficial Dragonborn Patch.esp
(9) CLARALUX - More and Brighter Lights.esm
(10) ApachiiHair.esm
(11) hdtHighHeel.esm
(12) HighResTexturePack01.esp
(13) HighResTexturePack02.esp
(14) HighResTexturePack03.esp
(15) Unofficial High Resolution Patch.esp
(16) DanarielStormbow.esp
(17) Davjes_SorceressArmor.esp
(18) SkyUI.esp
(19) Dogsofskyrim.esp
(20) Birdsofskyrim.esp
(21) Catsofskyrim.esp
(22) RealisticWaterTwo.esp
(23) Skyrim Flora Overhaul.esp
(24) TheEyesOfBeauty.esp
(25) dD - Enhanced Blood Main.esp
(26) dD - Realistic Ragdoll Force - Realistic.esp
(27) SoS - The Wilds.esp
(28) SoS - The Dungeons.esp
(29) SoS - Civilization.esp
(30) MVABasic.esp
(31) morevillageanimals.esp
(32) RaceMenu.esp
(33) RaceMenuPlugin.esp
(34) RePopulateSkyrim.esp
(35) SFO - Expanded Diversity.esp
(36) SkyTEST-RealisticAnimals&Predators.esp
(37) Sweet&Sexy Lingerie.esp
(38) SkyHeels.esp
(39) OBIS.esp
(40) OBISDB.esp
(41) Realne nazvy dnu.esp
(42) Realne nazvy mesicu.esp
(43) czechtexturetranslation.esp
(44) Protected NPCs AllinOne Merged.esp
(45) NewVampChainsCuirass.esp
(46) NewVampChainsGloves.esp
(47) Longer Days - 4 Hours - Dawnguard.esp
(48) Longer Days.esp
(49) Hideout.esm
(50) Breezehome-hf-CTD-fix.esp

Kromě toho mám do adresářů přímo nakopírovány HD packy z 607?

Teď jsem zahlédl tento pack: 35507? (budu muset vyzkoušet)