Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podzimní výprodej na Steamu :)

Už se to blíží(?/!)
http://www.vg247.com/2013/11/04/steam-autumn-chris tmas-sale-dates-leaked-via-internal-email-report/
http://www.wizards.com/Magic/Magazine/Article.aspx ?x=mtg/daily/arcana/1371

Pochopitelně, internet snese všechno (i výmysly), ale zkušenosti let minulých velí věřit, že v souvislosti s Thanksgiving (Den Díkůvzdání) a Black Friday něco bude. Že by už zítra?

Zkontrolujte své wishlisty :-)

Hm.
Toki Tori 2+ zlevnili z 10,99 o 60% na 4,39. Když použiju 10% kupón (z 4,39), jsem na 3,96.
Two Tribes bundle (Toki Tori 1+2, RUSH a Edge) zlevnili z 13,99 o 77% na 3,21 (kupón nelze použít).

Divné. No tak koupím ten bundle, 3 hry mi propadnou a ještě to bude levnější jak samotná jediná hra s extra slevou navíc.

Hohóo, změna! ]:)

Zakoupeno a tři hry, které jsem už měl, nepropadly, ale mám je v inventáři a mohu je darovat.

Takže, kdo chce?
RUSH
EDGE
Toki Tori 1

Vyměním za nějaké karty či slevové kupóny (na hry, co jsem uvedl výše v mém wishlistu).
Nabídněte, tady nebo prostřednictvím SZ.

Právě, že při srovnání vychází (různé recenze, fóra) Trials líp. Už mám z dřívějška Trials 2 Second Edition, zlámal jsem v něm svému motorkáři určitě tisíce kostí.

UPlayi se nevyhnu, když první místo mého žebříčku okupuje Flashback :-|
A je povinný třeba i pro Far Cry 3.

Pro mě je lepší to mít jen na Originu než na Steam s dalšíma X otravnejma službama, ke kterejm si musím furt pamatovat extra jména a hesla.
Na ten Origin jsem si trochu zvyk, ale to, že se musím přihlašovat do X služeb, když si chci něco zahrát, to mě fatk s...
Pokud jde ale jen o Uplay, tak bych to docela i přežil, jsou tu i mnohem horší služby - GFWL, RGSC,...

Tak nakonec jsem pořídil (předčasné Vánoce, ve slevách na přelomu roku už toho moc neočekávám)
- Toki Tori 2+ (ak tomu Toki Tori, RUSH a EDGE, vyměním za nějaké kartičky)
- Trials Evolution Gold
- Far Cry 3
- Magrunner
- Flashback (obsahuje i verzi z roku 1993)
- Rise of the Triad

Já jsem se naštěstí oproti minulým slevám docela udržel a koupil jen:
Skyrim: Legendary editiom(KONEČNĚ:!:)
Amnesia: The Dark Descent(Tam mě akorát mrzí, že tam není ten CZ dabing, ten mám ve hrách moc rád)
Grid 2(snad jsem neprohloupil)
Max Payne 3 R* Pass (Max je prostě boží)
Takže celkově jsem utratil asi 750-800Kč za 3 fajn hry a nějaký DLC. Jsem spokojenej, teď už jen na Vánoce koupit všechny Assassiny a možná i to Far Cry s Trackmaniema 8-)