Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podzimní výprodej na Steamu :)

Už se to blíží(?/!)
http://www.vg247.com/2013/11/04/steam-autumn-chris tmas-sale-dates-leaked-via-internal-email-report/
http://www.wizards.com/Magic/Magazine/Article.aspx ?x=mtg/daily/arcana/1371

Pochopitelně, internet snese všechno (i výmysly), ale zkušenosti let minulých velí věřit, že v souvislosti s Thanksgiving (Den Díkůvzdání) a Black Friday něco bude. Že by už zítra?

Zkontrolujte své wishlisty :-)

Přidávám své dvě oblíbené stránky pro sledování slev offline

http://steamdb.info/sales/?displayOnly=all&categor y=0&cc=de
isthereanydeal.com

Ve wishlistu mám 15 věcí, ale nic není akutní. Pořadí:

Flashback
Magrunner
Toki Tori 2+
Trials Evolution Gold Edition
Rise of the Triad
Far Cry 3
Dishonored: The Brigmore Witches
The Walking Dead: 400 Days
The Walking Dead: Season 2
BioShock Infinite
Space Engineers
The Wolf Among Us
Borderlands 2 + Season Pass
Metro: Last Light

Některé věci (Borderlands, Metro, Bioshock) tam mám jen kvůli sledování ceny, až bude pod 10€, začnu uvažovat. TWD 2 a TWAU pořídím, až bude komplet (asi v létě 2014). Velmi zajímavě vypadá Space Engineers, doporučuji se mrknout (a je i v CZ).

Tipuji, že něco z první půlky seznamu bude za -66/75%. Nejvíc by potěšil Flashback (pamětníci si možná pamatují původní hru z roku 1993, tohle je přesná předělávka) a ROTT (dle některých ve své době Doom-killer, ovšem z pohledu fanboys současných koridorovek jako CoD to bude noční můra).

Zároveň mě napadlo, co bych chtěl, aby bylo předěláno do high-resu: Crusader No remorse/No regret. To bylo maso!

Space Engineers je zajímavá záležitost. Těším se na připravovanou hru více hráčů :-). Za sebe mohu doporučit. Jediné co se mi nelíbí je, že hra se při vytváření větší stavby, odhadem 40 000 bloků, začne dosti sekat i na výkonějších sestavách. Doufám, že je to jenom problém alpha verze a bude v pozdější verzi opraven.

Teď je ROTT za 4,75, taky se mi to zdá furt dost (jsme prostě rozmazlení..). Tu starou DOSovskou verzi mám doma (shareware epizodu), bavila mě tehdy dost. Škoda, že to nemá demo; mám taky trochu strach.

Ty tvoje hry mě neoslovují.
Zkoušel jsi Stealth Bastard? :-) (existuje placená i neplacená verze vč. editoru, uživatelské mapy mapy pasují do obou)

Hm.
Toki Tori 2+ zlevnili z 10,99 o 60% na 4,39. Když použiju 10% kupón (z 4,39), jsem na 3,96.
Two Tribes bundle (Toki Tori 1+2, RUSH a Edge) zlevnili z 13,99 o 77% na 3,21 (kupón nelze použít).

Divné. No tak koupím ten bundle, 3 hry mi propadnou a ještě to bude levnější jak samotná jediná hra s extra slevou navíc.

Hohóo, změna! ]:)

Zakoupeno a tři hry, které jsem už měl, nepropadly, ale mám je v inventáři a mohu je darovat.

Takže, kdo chce?
RUSH
EDGE
Toki Tori 1

Vyměním za nějaké karty či slevové kupóny (na hry, co jsem uvedl výše v mém wishlistu).
Nabídněte, tady nebo prostřednictvím SZ.

Právě, že při srovnání vychází (různé recenze, fóra) Trials líp. Už mám z dřívějška Trials 2 Second Edition, zlámal jsem v něm svému motorkáři určitě tisíce kostí.

UPlayi se nevyhnu, když první místo mého žebříčku okupuje Flashback :-|
A je povinný třeba i pro Far Cry 3.

Pro mě je lepší to mít jen na Originu než na Steam s dalšíma X otravnejma službama, ke kterejm si musím furt pamatovat extra jména a hesla.
Na ten Origin jsem si trochu zvyk, ale to, že se musím přihlašovat do X služeb, když si chci něco zahrát, to mě fatk s...
Pokud jde ale jen o Uplay, tak bych to docela i přežil, jsou tu i mnohem horší služby - GFWL, RGSC,...

Tak nakonec jsem pořídil (předčasné Vánoce, ve slevách na přelomu roku už toho moc neočekávám)
- Toki Tori 2+ (ak tomu Toki Tori, RUSH a EDGE, vyměním za nějaké kartičky)
- Trials Evolution Gold
- Far Cry 3
- Magrunner
- Flashback (obsahuje i verzi z roku 1993)
- Rise of the Triad

Já jsem se naštěstí oproti minulým slevám docela udržel a koupil jen:
Skyrim: Legendary editiom(KONEČNĚ:!:)
Amnesia: The Dark Descent(Tam mě akorát mrzí, že tam není ten CZ dabing, ten mám ve hrách moc rád)
Grid 2(snad jsem neprohloupil)
Max Payne 3 R* Pass (Max je prostě boží)
Takže celkově jsem utratil asi 750-800Kč za 3 fajn hry a nějaký DLC. Jsem spokojenej, teď už jen na Vánoce koupit všechny Assassiny a možná i to Far Cry s Trackmaniema 8-)