Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na intru nejdou online hry

Dobrej, na intru nám nejdou online hry. Ptali jsme se a byo nám řečeno, že tam někdo stahoval velká data z torrentů, a proto to nějak blokli. Chci se zeptat, jestli se to nedá nějak obejít?

I podprůměrný admin na intru/kolejích p2p protokoly zakáže (případně bude podle hlavičky paketů zahazovat 99,9% těch torrentových) a má klid. Než se nechat popotahovat orgány, že mu nějací blbečci v síti jedou velkowarez, utne vše.

Ta jedna desetina procenta, kteří z torrentů tahají 2x denně *iso nového distra linuxu, to musí vydržet až na doma :-p