Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budete kupovat BF4?

Tak nám skončila Beta :-/
Budete kupovat? Já asi určitě, ale ještě nevím jestli normální, nebo bude/je něco jako Premium u BF3 (všechny DLC co vyšli/vyjdou)?

v anketě chybí "už mám" ;-)

A co se týká "jediného vylepšení" alias padajícího mrakodrapu, tak je třeba říct:

1. commander v betě nebyl vůbec
2. samotný pád mrakodrapu je nezvýznamný, důležité je, že jeho pádem docela zásadně mění taktická situace (např. nelze skákat na území nepřítele padákem; umístění vlajky). Navíc se jedná o jediný level