Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 X PS3 - (ne)vyplatí se koupě ps3?

zdravim, rozhoduji se jestli se vyplati treba z aukra koupit levně Ps3 nebo si počkat na PS4..vzhledem k tomu že hry se budou dělat pořád bych šel do ps3... je to v pohodě konzole podle mě a tak brutální rozdíl to snad nebude, navíc hry budou uplně za jiné peníze než na 4ky .. co myslíte ? ? ?

Kup za pár kaček ps3, pař, bav se teď. Co bude za 3 roky řešit nemusíš. To už tě třeba hry nebudou bavit, nebude čas, vyjdou (což si myslím já, hry, které budou next gen akorát na těch nových konzolí to bude utrpení, jelikož budou za tu dobu opět lowend)