Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 X PS3 - (ne)vyplatí se koupě ps3?

zdravim, rozhoduji se jestli se vyplati treba z aukra koupit levně Ps3 nebo si počkat na PS4..vzhledem k tomu že hry se budou dělat pořád bych šel do ps3... je to v pohodě konzole podle mě a tak brutální rozdíl to snad nebude, navíc hry budou uplně za jiné peníze než na 4ky .. co myslíte ? ? ?

Myslíš to tak, že PC má nejlepší grafiku? Mě jde spíš o to že na PS3(popř.4) se dělají tituly o kterých můžu na PC jen snít (skate3, mma, nhl, teď třeba GTA (ikdyž to zanedlouho bude i na pc) atd....

PS3 - stále dobrá konzole, množství her, grafika sice už postarší, ale stále dobrá

vzhledem k tomu že hry se budou dělat pořád

Není pravda, po vydání PS4 bude podpora PS3 pouze 3 roky. PS4 bych koupil tak za rok za dva, až se vychytají všechny mouchy a až na ní vyjde více her, vím tak o třech až pěti hrách co vyjdou na PS4

Myslel jsem "pořád" jakože ještě nějakou dobu..vím že furt ne .... ale nevim co bude za 3 roky tak to koupím teď a je to, grafika se mi na PS3 líbí,a vzhledem k tomu že mám jen notebook tak se ve full detailech nějak nemůžu vyžívat, navíc máme i docela dobrou TV , takže hry na tom budou vypadat hezky, ještě mám dotaz - prý se dělají na Ps3 hry v "HD" jak to poznám? to je přímo u té hry napsané ?

Kup za pár kaček ps3, pař, bav se teď. Co bude za 3 roky řešit nemusíš. To už tě třeba hry nebudou bavit, nebude čas, vyjdou (což si myslím já, hry, které budou next gen akorát na těch nových konzolí to bude utrpení, jelikož budou za tu dobu opět lowend)