Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA V koupil jsem si auto

Ahoj koupil jsem si infernus za michaela sel jsem do baraku a to auto tam neni nevite kde je pise to ze ho mam v garazi ale neni tam prachy my to odecetlo a auto nikde prosim pomoc

Auto se neukládá do garáže u baráku. Auta koupené na netu se ukládají ve speciální garáži, kterou si musíš nejdřív koupit. Na mapě pak bude značka modré garáže.´Nakoupíš na netu, pak nějakou chvilku trvá, než ti ho dodají. Pak ti přijde mail o dodání do garáže a bude tam.

Číslo 10 za Michaela
[http://www.gta.cz/data/gta5/clanky/nemovitosti/nem   ovitosti.jpg]

Třeba jsi naletěl podvodníkovi, kteří jsou třeba i ve hře :-)

Nevím, hru nemám, ale připadá mi to jako jedna z možností. Dále by mohl být problém přímo ve hře, nějaká chyba. Máš snad originálku a nainstalovány všechny patche? Teoreticky by mohl problém nastat i kvůli modifikacím, mezi které patří i čeština.