Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba Battlelog - Battlefield 3

Ahoj, mám takový problém koupil jsem si battlefield 3 přes origin a když chci hrát singleplayer nebo multiplayer a chci to spustit přes web tak mi neustále dokola vyskakuje hláška abych si stáhl battlelog plugin. Záludnost je v tom že jsem ho instaloval asi cca 10x a nic prosím poraďte mi. Díky

Prohlížeč: Chrome
Windows 8 64bit

1. použít nějaký NORMÁLNÍ prohlížeč, ne tu parodii jménem chromajzl
2. BLP je třeba mít aktuální (stránka na to ale upozorňuje)
3. obecně ještě bývají problémy s antivšechno, typicky si user zablokuje firewallem vše co nezná a pak kvičí, že mu nic nefunguje.