Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA 5

Ahoj,

chci se zeptat, zda-li už si z Vás někdo pořídil GTA 5 na PS3. Jde mi o to, že 4ka se při vyšších rychlostech sekala atp. Děje se toto i u nového dílu?

A další dotaz, je to srovnatelné ze San Andreas, dají se tam dělat blbiny nebo je to nuda jako IV? Jsou tam traktory?

Dík :puff:

Hrál jsem na PS3.Na druhou stranu zpracování přináší asi jediný zásadní problém GTA 5. Hlavně ve městě grafika někdy škubá, kupodivu hlavně v místech, kde se odehrává prvních pár hodin. Podle mého názoru je to způsobeno vynucenou vertikální synchronizací. Trhání se děje hlavně při rychlém pohybu kamery do stran, například, když se otáčíte kolem své postavy nebo si prohlížíte okolí. Naštěstí nejde o nic zásadně ovlivňujícího hratelnost a po pár hodinách už jsem si občasných zaškobrtnutí ani nevšiml

http://www.eurogamer.cz/articles/grand-theft-auto- 5-recenze

Čau lidi,mám problém koupil jsem si GT5,nainstaloval jsem to,zahrál jsme dvě mise a pak jsme to vypnul.Další den to chci zapnout a při načítaní Loading story mode se to načítá cca. půl hodiny i déle a nenačte se to ani CD se pak netočí,jak je to možné,co mám dělat ???
Předem děkuji za každou radu...