Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry na steamu - grafická karta

Zdravím. V notebooku mám 2 karty - integrovanou a nvidia gtx 660m. U většiny her kliknu pravým na ikonku hry a najedu na "run with graphics processor" a zvolím s tu od nvidie. Jenže když kliknu na ikonku nějaké hry ze steamu, tak si bohužel nemohu zvolit a podle toho co vidím ve hře se zapíná automaticky integorvaná. Nevíte jak udělat, aby se hry ze steamu spouštěly nvidiou? Btw mám windows 8.

- Ve Steam, muzes najet na tu uritou hru, kliknes pravym a zvolis *vytvorit odkaz na plochu*(te hry samozdrejme)a nadale dodrzujes tvuj dosavadni postup.
TiP* Mozna by byla moznost, vytvorit profil v panelu Nvidia na tu urcitou hru, ale prvni postup bude zrejme jednodusi.