Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V-Pokec o GTA

Tak co, jak se těšíte na GTA V? Myslíte že to je kandidát na hru roky, ne-li na nej, hru serie? (vím že z videí se toho moc poznat nedá, ale stejně) Jaký byl váš dosavadní nejoblíbenější díl.

loading...

taky mě to bude zajímat mnohem víc až oznamí pc verzi, vzpomínám jak jsem poprvé viděl u kámoše San Andreas valilo mu to tak na 10fps možná míň :D slideshow ale doma jsem u toho strávil nespočetně času, úkoly, užívání, s cheatama, bez, modifikace vozidel, high textury skiny zbraní to byly časy
snad nebudu muset kupovat nový vnitřnosti