Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V-Pokec o GTA

Tak co, jak se těšíte na GTA V? Myslíte že to je kandidát na hru roky, ne-li na nej, hru serie? (vím že z videí se toho moc poznat nedá, ale stejně) Jaký byl váš dosavadní nejoblíbenější díl.

taky mě to bude zajímat mnohem víc až oznamí pc verzi, vzpomínám jak jsem poprvé viděl u kámoše San Andreas valilo mu to tak na 10fps možná míň :D slideshow ale doma jsem u toho strávil nespočetně času, úkoly, užívání, s cheatama, bez, modifikace vozidel, high textury skiny zbraní to byly časy
snad nebudu muset kupovat nový vnitřnosti