Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LoLko aneb DEBILITA u lidí vládne (nebo nevím už fakt)

Tak teď sem hrál hru a sem totálně znechucenej. Nadávali a reportnuli mě nejspíš 2 nějáký kokoti neznámý národnosti a beztak Poláci. Měl sem skore (za Mordekaisera) asi 12/3/4 nebyli schopní ganknout nikoho, tam sem všechny zabíjel spíš 1v1/2/3 občas i něco s týmem. A teď ktomu proč sem založil tohle vlákno, Skarner (jeden stěch idiotů) šel z midu na top hlavní cestou a honili ho 3 enemáci tak sem knim skočil a sjel je poměrně těsně ale sjel a hned potom mi napsal- NOOB 3ks fu** you apod. a takhle tam do mě valili 2 blbečci společně s Katarinou. Nechápu demenci některých hráčů týhle hry a navíc oba feedeři jak prase :-) co vy? setkali ste se s něčím podobným? Já neříkám že někdy nevyžeru nechtěně i naschvál ale to leda když vyžírá on mě ale kdybych měl psat tohle tak to radši smažu a du hrát na net šachy...

jojo takhle je to v pohodě, já v tom bejval namočený mnohem více. Minimálně patek-sobota-neděle od 18:00 až někdy do ranních hodin pokud byl dlouhý progress. Každý večer takto domrvený, pokud by člověk jeden raid vynechal nelootnul by si nic par měsíců. Jsem rád, že to je zamnou prodal sem učty za peníze a mam klid :P

Ale i tak vis co ja nechapu proc reportovat zato když prostě neporazí nepřitele, je to hra někdo je lepší někdo horší, horší bohužel prohraje to se nedá nic dělat ale proč ho hned banovat. Mě se třeba na midu celkem daří, ale ted bohužel jsem narazil na nějakého brutalního hráče, a luxusního junglera od kterých sem dostal pěkné score 1-6 samozdrejme jsem byl terčem reportů.

Ale nechápeš to, prostě pokaždy je někdo lepši než ten druhý. I ti nejlepší hrači co by hráli jen proti sobě nebudou mít po 5-ti hodinach hraní 0-0 a všecky turrety.

Chápu že když někdo uplně nesmyslně chodí a zdá se někdy až schvalně chcípe tak je třeba tkaové hrače trestat.

Obě hry jsou dobrý. Šel jsem do doty a první hru jsem totálně zesral, taky jsem byl terčem urážek a narážek. Nevím ani jestli se tam dá dát report. Na lolku jsem se naučil že na Eastu to je nahovno. Proto jsem přešel na west a po asi 500 hrách jsem potkal poláky asi 3x ztoho 1x v enemy teamu :D to byla srandovní hra 3 premade enemy a knim se dostaly 2 poláci :D ten premade ztoho byl smutny už ze začátku. Taky je dobrý si najít partu s kterou hraješ. v TS je síla tam je českých hráčů kteří rádi zahrajou s čechy. Tudiž se snižuje šance chytit poláka do teamu ;-) Nejvíc mě ale dostane jak do /all začnou nadávat na někoho ať ho reportem :-D nikomu nevnucuji report když to vidím sám tak ho reportnu jinak nereportnu někoho kvůly tomu že to řekl někdo jiný. Nedávno jsem chytil francouzský premade.... no něco hroznýho :-D a to nejsem z těch hráčů co feedí často. Každý má špatnou hru a dobrou. Ale přejít na jinou hru kvůly komunitě je blbost. Zkus přejít na WEST.