Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LoLko aneb DEBILITA u lidí vládne (nebo nevím už fakt)

Tak teď sem hrál hru a sem totálně znechucenej. Nadávali a reportnuli mě nejspíš 2 nějáký kokoti neznámý národnosti a beztak Poláci. Měl sem skore (za Mordekaisera) asi 12/3/4 nebyli schopní ganknout nikoho, tam sem všechny zabíjel spíš 1v1/2/3 občas i něco s týmem. A teď ktomu proč sem založil tohle vlákno, Skarner (jeden stěch idiotů) šel z midu na top hlavní cestou a honili ho 3 enemáci tak sem knim skočil a sjel je poměrně těsně ale sjel a hned potom mi napsal- NOOB 3ks fu** you apod. a takhle tam do mě valili 2 blbečci společně s Katarinou. Nechápu demenci některých hráčů týhle hry a navíc oba feedeři jak prase :-) co vy? setkali ste se s něčím podobným? Já neříkám že někdy nevyžeru nechtěně i naschvál ale to leda když vyžírá on mě ale kdybych měl psat tohle tak to radši smažu a du hrát na net šachy...

jojo takhle je to v pohodě, já v tom bejval namočený mnohem více. Minimálně patek-sobota-neděle od 18:00 až někdy do ranních hodin pokud byl dlouhý progress. Každý večer takto domrvený, pokud by člověk jeden raid vynechal nelootnul by si nic par měsíců. Jsem rád, že to je zamnou prodal sem učty za peníze a mam klid :P