Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ROZLIŠENI pan prstenů bitva o středozem 2

Čuste mám takový menší problem ve hře mi ukazuje max rozlišeni 1024x600 ale muj nootebook ma rozlišeni 1366x768 nevíte jaky patch nato je nebo prostě aby se to dalo hrát na plné rozlišení? nechci mít po okrajích černo, chci to mít roztáhnute na plný obraz. btw: přes %appdata% jsem v options napsatil moje rolišení ale to byl jen zvětšwný obraz viděl jsem dělníka přes celou obrazovku. Prosim pomožte dík

%appdata% My Battle for Middle-earth(tm) II Files -> options.ini na to klikni pravým dej Vlasnosti a dej pryč jen pro čtení (jak upravíš rozlišení, zase klikneš na vlasnosti a zaškrneš jen pro čtení a dáš použít). Otevři options.ini a přepiš Resolution na 1366 768. A máš to

Zdravím, mám stejný problém. Sice vím jak to udělat, ale ani za boha nemůžu najít složku My Battle for Middle-earth(tm) II Files .... ???? Nikde prostě není a hra přitom šlape .... potřebuju rychlou radu kde to najít,dík .. :-D