Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nick (jméno)

Dobrý den, jednou sem byl na serveru cska a jeden hrač mě napsal že se vsadí že hraju Minecraft a já na něho že ne a proč si to myslí? a on že mám taký nick a to mě fakt štve ten nick používam už hodně dlouho a líbí se mi žádný jiný originální mě nenapadl, nechci žádný CSPROPLAYER nebo KILLER a pod. něco originálního př: FlygunCZ :D tak se chci zeptat co si o tom nicku myslíte, popř. mě nějaký napište :D

warrior je běžný slovo tak je přece normální, že ho může používat hodně lidí a je to dost podobný jak si psal killer, atd... mě se libí tajemnější nicky např něco co zní drsně a je to třeba latisnky, japonsky, elfsky nebo tak, ale většina lidí má nick podle přezdívky z realu