Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pády pc her

Zdravím, Nainstaloval jsem Win 8/ 64 Bit a od té se mi stává u některých her, že při hraní mi samovolně vyskakuje internetový prohlížeč několikrát za sebou, jediné co jsem zatím zjistil, že při hraní her nějaká aplikace, nevím zda přímo ta hra nebo něco systémového žádá otevření nějakého odkazu a to buď pomocí prohlížeče nebo outlooku.

Napsáním příkazu "msconfig" do Start - Spustit otevřeme "Konfigurace systému" a v ní klikneme na "Po spuštění". Všechny nepotřebné programy

Provedeme kontrolu, zda jsme nechytli nějaký vir či škodnou, vytěžující PC. Antivirový program spouštíme v nouzovém režimu a odpojeni od internetu. Doporučuji i kontrolu pomocí http://pc.poradna.net/a/view/380552-prohlednuti-po citace-na-skodnou-v-programu-superantispyware

Pokud by byl systém čorka,tak je to normální.