Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Skyrim chyba (0xc00007b)

Zdravím. Mám notebook Win 7 64bit. Intel Pentium B960 2.20 Ghz 2 MB L3 cache, RAM 4GB DDR3 , 750 GB HD, NVIDIA GeForce GT 630M 1 GB grafika. Konkrétně se jedná o acer aspire V3-531G.
Právě jsem přeinstaloval windows.Neinstaloval jsem do něj nic než ovladače co mi původně přišly s notebookem. Hru mám nainstalovanou na externím hárdisku. Předtím mi to házelo stjnou chybu tak a už jsem měl v voknech moc zbytečných věcí. No co to s tím nesouvisí. Prostě zapnu skyrim a vyhodí to okno o tom že zjistí nastavení či co. Pak to vypíše, že detaily byly nastaveny na vysoké. Potom my to vyhodilo hlášku o nějakém chybějíjícím .dll. To jsem stáhnul a pak mi to vyhodilo hlašku: TESV.exe chyba aplikace Aplikaci (0xc00007b) se nepodařilo správně spustit. Klinutím na tlačítko OK aplikaci ukončíte. Tak opravdu nevim co s tim mám dělat.
Byl bych rád kdyby mi někdo řekl alespoň příčinu když už ne řešení.
Děkuji za pomoc.

PS: Tahle chyba se mi objevovala i u jiných, myslím Fallout a ještě něco. Ale těď jsem vysomroval od kamaráda skyrim tak řešim ten. Což podle mě vylučuje vadnou hru, ale verdikt nechám na odbornících.

Exhumace mrtvoly, lock. (Prasak)

Na mě nesmíš tak složitě. Ty vidíš problém v tom, že ro mám neinstalovaný na externím HD a ne v PC?
Možná jsem s ejen špatně vyjádřil tim čistým vin jsem myslel, že jsem tam nic neinstaloval jenom ovladače od výrobce a ten directx.

omg porad same origo.. existuji ruzne cracky a chyba bude asi v nem....
kdyby stat po nas nechtel nesmyslne castky a nevytiral si s nema prdel, tak bychom meli na hry a nemuseli je krast..
nehlede na to ze sdileni informaci neni trestne a nejedna se zde o kradez.. jelikoz tvurci nikdo nic neodcizil a majetek, ktery mel, tak ma... nejde ukrast neco co neni hmotne.. nehlede na to ze tvurci nejsou cesi.. tzn amiky ja podporovat nebudu;-)

Není pouze fyzické vlastnictví ty naivko... Know how, patenty, software, to je taky majetek a je to patřičně zavedeno v právní legislativě každého státu. Takže si tyhle babské kecy nech od cesty.

Každá chyba v podobě 0x00000*** je vždy špatně staženou/nainstalovanou warez verzí. Kdyby si měl skyrim ze steamu tak se ti to na tuty nestalo.

Píšeš opravdu jak kokoko.

A o termínu "kradení" se zmiňuješ jen ty. Stát po tobě chce například jakou konkrétní nesmyslnou částku? Možná bys měl začít studovat Autorský zákon. Až se staneš slovutným odborníkem, můžeš na svých znalostech dobře vydělat a pak budeš mít i na hry :-p

Komplet Skyrimu (vč. všech DLC) stál na Steamu pod(?) 500Kč (musel bych pohledat). Před 15 lety stávaly hry naprosto běžně 2000 - a přesto je lidi kupovali. Tobě podobní si najdou výmluvu vždycky, i když se jedná o balík her za dolar (humblebunde).