Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rage zpomalene textury

cus doufam ze je tu nekdo kdo hhral tuhle hru a mel kartu od amd . chtel bych se zeptat jestli nevite o neakem lepsim grafickem ovladaci na kterem by to nemuselo blbnout strasne me to se*e diky :)

Takže na Nvidích ty textury běží normálně, jsem si tuhle hru chtěl koupit, ale tohle mě odradilo ale jestli to nvidie nedělají tak bych doní šel.