Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Polský Dabing do hry Gothic

Zdravím.
Kde se dá stáhnout Polský dabing do hry Gothic 1?
Prohledal jsem snad 20 stránek google a nikde jsem žádný odkaz nenašel.
No,vlastně jsem našel 2,ale když jsem to nainstaloval,tak jsem měl polsky jen menu a dabing byl stále anglický.
Za každou radu/odkaz děkuji.

Tak už mám dabing,domluvil jsem se s polským lets pleyerem na YT,co natáčel Gothic polskou verzi a poslal mi to :-).
Můžete označit za vyřešené.
A ještě se chci zeptat,ať nezakládám nové téma,jestli je i polský Gothic 2 a 3?
Děkuji.