Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battlefield 4 detaili

čau chci se zeptat protože by mně to docela zajímalo na jaké detaili by my jelo BF 4 vim že detaili nejsou eště oficiální ale jen tak od oka
Grafika Geforce gtx 650 ti boost supercloced
Procesor Intel Core i7 2600 ghz 3.40
RAM 8 GB
Win 7 64 bit

Nic si z tech komentu nedelej. Me tu taky nikdo neveri ze se svoji sestavou rozjedu BF3 na urcity detaily pri urcitym rozliseni. Ja tu ale nikoho presvedcovat nebudu. Oni to vi lip ale ja to hraju a zadny lagy krome internetovejch nepozoruji. Moje rada, pockej si na oficialni pozadavky nebo na video nejakeho hrace kterej do popisku videa da sestavu a FPS a budes moudrejsi.