Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posilovna

Dobrý den. Asi si říkáte proč tady píšu dotaz s názvem posilovna. TO je proto ze neznám nejakou dobrou stránku, kde by mi poradili s tímhle problémem A proto se obracím k vám.
Už delší dobu jsem přemýšlel o tom, že bych začal pracovat na svém těle, protože už mě nebaví stydět se za to, že nemám na svém těle svalstvo,... Minulý týden jsem šel okouknou posilovnu a vyzkoušet si nějaké cviky, Ale nevím jaké techniky jsou ucinne ani nevím nic o tom jak posilovat. A proto vás prosím, jestli by se nenasel nekdo zkušenější, který by mi pomohl s tímto problémem. Děkuji.

Změna předmětu, původně: Podilovna
Změna kategorie, původně: Ostatní (L-Core)

Taky podle toho jak vypadá, někteří lidé měly začít už před rokem aspoň aby vypadaly k světu v létě. Ale třeba P90X je prý velice účinný program. Rozhodně bych si koupil tento program než chodit do posilovny a tam si zacvičit jen tak na oko. Doma se dá cvičit pořádně taky a nemusíš se tam ani stydět. To co dáš za peníze v posilovně je pro některé lidi nepředstavitelné. P90X je rychlý a učinný program. A ty peníze nikdo nebude litovat.