Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Crysis 2 artefakty

Čau,
mám problém s Crysis 2 občas se mi stane že hra artefaktuje ale úplně hafo (viz screen), dělá to jen někdy (po načtení levelu), ale stačí tu hru třeba vypnout a znovu zapnout a je to OK, že bych měl vadnou grafiku to taky určo není - v žádných jiných hrách sem artefakty neměl, tak nevím co to je za bug? právě mi to začalo dělat po instalaci toho patche DX11 + HiRes Textur, jinak hra je origo krabicovka patchnutá 1.9, drivery všechny aktuální.
Díkec jestli někdo nevíte kde může být chyba.

Zkus dát na default nastavení Nvidia panel-či jak se tomu u zelených nadává.U Atin máme ATI Catalyst Control Center.Známýmu blbla podobně jedna hra a to Sniper Ghost Warrior 2,která je též na CryEnginu.Default zabral.

tak nic nepomohlo to, pořád to dělá sice docela výjimečně ale dělá, nejspíš je to nějaký bug hry či ovladačů grafiky.

Možná nová instalace,popřípadě stáhnout ty patche atd z jiného zdroje.

http://www.fileplanet.com/220741/220000/fileinfo/C rysis-2-DirectX-11-Pack

Na PC Tuningu píšou i o pořadí instalace
- patch verze 1.9
- directX 11 patch
- patch s texturami ve vysokém rozlišení

Já si to poměrně nedávno znovuinstaloval a problém nemám,zkoušel jsi třeba starší drivery?

jj v tomhle pořadí sem to instaloval odtud: http://www.geforce.com/whats-new/articles/download -the-crysis-2-directx-11-ultra-upgrade.
tady jsem našel na geforce fóru, borec má stejnej problém (ve Crysis 2, 3) je dost možný že je chyba v ovladačích asi zkusím hodit starší.