Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam-vyčištění knhovny

Dobrý den,prosím poraďte,jak se zbavím her v knihovně steam.Myslím tím ty,které se mi tam dostaly samy od steamu a nechci je instalovat a i ty,které už hrát nechci.Nikde jsem nenašel"odinstalovat"/"odstranit ze seznamu".Děkuji za každou radu.

Vážení přátelé,koukám,že jsem zde vyvolal pěknou bouři.Psal jsem do PORADNY,abych dostal radu.To jak mi "poradil" L-Core nechci komentovat.Podle mého má rada vypadat tak,jak zde píše např. prasak.Admin by si měl uvědomit,že odpovídá lidem,kteří se chtějí v něčem poučit a že ne všichni jsou zkušení borci.

No a která odpověď admina nebyla naprosto konkrétní a která tazatele neměla za cíl poučit a poradit?

Radu jsi dostal. Hry smazat a zneviditelnit nastavením ("pouze nainstalované"). Z knihovny je (položka seznamu) nedostaneš, ledaže by ti ji odstranili ve Valve. Nechápu, oč ti skutečně jde.