Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC vs next gen konzole

Jaké si myslíte bude muset mít PC parametry, aby se vyrovnalo nextgen konzolím? Nebo aby na něm slušně běhaly nextgen hry?

Cenově se sestava, která je vyrovnaná/lepší dá podle mně pořídit za stejnou/levnější cenu, než budou stát ty nový konzole a navíc nebudeš muset platit za MP a předražený hry. Ale zatím jsem o tom konzolovým HW slyšel jen z doslechu. Mně se to jeví spíš jako předražený settopboxy.