Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft EVENTY

Zdravim vás, jsem admin na jednou Cz serveru a je tam celkem nuda, rozhodl jsem se že bych udělal nějáké event/soutěž o věci ve hře nebo o VIP atd... No ale vyčerpal jsem skoro všechny možnosti a takové ty jako podkopávaná, bludiště jsem už dělal a chtěl jsem se tady poptat jaké eventy by mohly mít úspěch a popřípadně nějáké tipy. Díky moc

já mám nápad

UDĚLEJ OBŘÍ EVENT O TOM JAK BUDE (TŘEBA) 100 LIDÍ SIMULOVAT REALNOU CIVILIZACI
-5 týmů
- hardcore mode
- bez youtuberů nebo s (ale at si vitvoří třeba vůdce sami
- stahnes nejakou mapu kde je 5 ostrovů (je jedno jaký bajom) a tam das po 25 lidech (tech 5 týmů)
- výherce
podle toho co tam bude za ranky nebo treba coiny výhernímu teamu muzes dat treba vip na urcitou dobu nebo hodně coinů
- budou na to mít 50 dní
20 dní bude získáváni materialů a zbytek bez barieer
pak bude kdystak deathmatch (vsichni se portnou na stejne misto a nebude unik (velikost 50x50x50)
doufám ze sem ti hodně poradil a lidem to muzes ohlasit
treba na yt nebo ticktoku nebo rovnou ze pridou na server a tam bude knizka (ktera se sama otevre jak se pripojis) tam bude info
;-)