Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft EVENTY

Zdravim vás, jsem admin na jednou Cz serveru a je tam celkem nuda, rozhodl jsem se že bych udělal nějáké event/soutěž o věci ve hře nebo o VIP atd... No ale vyčerpal jsem skoro všechny možnosti a takové ty jako podkopávaná, bludiště jsem už dělal a chtěl jsem se tady poptat jaké eventy by mohly mít úspěch a popřípadně nějáké tipy. Díky moc

dobývání hradu:

dva týmy, třeba po 5-10 hráčích, každý tým postaví z materiálů v tebou připravených truhlách hrad, hradby, věže, překážky prostě cokoliv, aby ztížili protivníkovi v krádeži nějakého itemu uvnitř hradu.

Během stavby jsou plochy obou týmů (každá třeba 50x50) odděleny zdí (aby na sebe navzájem neviděli)

Přidělíš jim do truhly všechny materiály/předměty/zbraně/lektvary apod. co uznáš za vhodné, jiné nesmí používat (ani vlastní brnění/zbraně)

dáš jim třeba 15 minut, pak zboříš zeď a týmy se začnou navzájem dobývat.

Hrál jsem to na Gonkiho serveru a dost nás to bavilo

dam ti tip na dobrý even davam ho uz 23x za sebou a nazval jsem ho podkopavana
postavis nejakou plosinu z vlny hodne vysoko (asi 35x35) a hracum das nuzky a musi se podkopat(jsou vsihni proti vsem)
kdo zustane posledni na plosine ten vyhral ja to treba delam este na kola vetsinou delam 5 kol

hodne stesti a prijemne crafteni

1. event - klasicka skakacka. ulohou hracov je preskakat sa ponad lavu. mozu skakat po blokoch, rebrikoch, plotoch atd.
2. event - nieco ako prekazkova draha. das budovu v ktorej bude plno pasco ale aj napr. miestnost 1000 pacok, kde je ulohou hraca najst spravnu packu na otvorenie dveri.
3. event - hra na hornikov. urobime kocku zo stonu asi 50x50 blokov a niekde vnutri ukrijeme rudu diamantu. samozrejme ich moze byt aj viac. hracom dame diamantovy krompac a ich ulohou je to tam najst.
4. event - hladanie. na plochu 200x200 blokov dame cedulky (sign) a iba na jednu nieco napiseme. a ulohou hracov je ju co najskor najst

já mám nápad

UDĚLEJ OBŘÍ EVENT O TOM JAK BUDE (TŘEBA) 100 LIDÍ SIMULOVAT REALNOU CIVILIZACI
-5 týmů
- hardcore mode
- bez youtuberů nebo s (ale at si vitvoří třeba vůdce sami
- stahnes nejakou mapu kde je 5 ostrovů (je jedno jaký bajom) a tam das po 25 lidech (tech 5 týmů)
- výherce
podle toho co tam bude za ranky nebo treba coiny výhernímu teamu muzes dat treba vip na urcitou dobu nebo hodně coinů
- budou na to mít 50 dní
20 dní bude získáváni materialů a zbytek bez barieer
pak bude kdystak deathmatch (vsichni se portnou na stejne misto a nebude unik (velikost 50x50x50)
doufám ze sem ti hodně poradil a lidem to muzes ohlasit
treba na yt nebo ticktoku nebo rovnou ze pridou na server a tam bude knizka (ktera se sama otevre jak se pripojis) tam bude info
;-)