Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW u next-genu

Zdar,vím otázka na kterou nikdo nemá odpověd , ale myslíte že next-gen hry (Zaklínač 3,BF4,atd.) budou potřebovat silný HW ? Myslíte že bych dal třeba Zaklínače s 4 GB ram,HD 6670 DDR5,1gb, 2 jádro 3.00 GHz ?

samozřejmě že budou chtít silnej HW proto je to next-gen takže tvoje sestava stačit nebude, ale osobně si myslim že nové konzole budou na urovni dnešních high-end sestav takže bych to neviděl zas tak strasšně za 2 roky si složiš pc za pár korun, lepší než konzoli

Navíc u těch nově ohlášených to bude v budoucnu ještě mnohem horší, než na těch současných - tenkrát aspoň ty X 360 a PS 3 po uvedení na trh zvládaly s přehledem skoro všechny hry, ale už teď Crytek a UBI přiznávaj, že ty nový konzole na nadcházející hry (Watch Dogs, další Crysis,...) moc dobře stačit nebudou...

2.: Bohužel se tomu systému všichni nějak záhadně přizpůsobujou.
No jo.. Money, money, money...
Jinak: Jak jsem psal již výše - vizuální stránka u konzolí se s tou u PC nemůže vůbec měřit. Kdo ví, jestli tu špatnou optimalizaci ve hrách u PC nedělají jen proto, aby se PC tak výkonostně nevzdálil konzolím a tím brzdí celkově herní vývoj(aby konzole stačily na dalších 7 let...) nebo to prostě jen odfláknou. No.. Asi obojí..

to je pravda, ale na pc - instalacia, nastavenia, licencie, upgrady ako hw tak sw, zaplaty atd... konzola - vlozis dvd a hrajes. a ano, vacsinou nie je cestina, oblubeny tunajsi argument. ale snad nie je problem sa naucit tak neskutocne exoticky jazyk ako je anglictina.

Na PC vychází drtivá většina titulů, rozhodoval jsem se mezi Xkem pro Forzu a PS 3 pro Uncharted, ale nakonec se obejdu bez obojího, nemá cenu kvůli pár hrám kupovat 2 konzole. Navíc s tou komunitou je to pravda, můžeš si na Steamu třeba s někým o té hře podiskutovat, mimochodem mody jako Black Mesa: Source, nebo HL: Source beru jako plnohodnotné remaky, které bych si bez PC nezahrál, navíc TS 3 u CSka je pro mě dnes už běžná záležitost, což na konzoli jaksi NEJDE, navíc to ovládání FPS her přes joystick je úplně na hlavu, nechápu a lituju lidi, co s tím hrají BF a podobně, jedině auta a Fifu, nic víc bych na tom nechtěl..