Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prodám Origin účet

Zdravím,
Nabízím dobrou nabídku na prodání origin účtu tak kdyžtak jukněte a pokud máte zájem napište mi : http://bazar.poradna.net/d/view/4206-prodam-origin -ucet
Předchozí topic se mi nějak neuložil tak ho sem dávám znova.
Vím že do poradny na hry to jsem nepatří ale někteří se ani na bazar nepodívají. Takže admini prosím nemažte to nebo nevím proč se mi to odstranilo.
EDIT : Pardon omylem jsem se překlik místo ostatní jsem dal hlavolamy....
Lock, viz dole. Ponechání v Bazaru zvaž sám. (karel)

O co vám, jde? Snažím se tady normálně prodat svůj účet a vy se mi opět do toho serete. Perma ban rozhodně nedostanete takže přestaňte tady dělat bludy a pokud nemáte zájem nepište. Fakt nevím jestli vás to baví mě pořád zesměšňovat a kazit mi moje topicy.
Prosím adminy o výmaz těchto komentářů.

- Unless expressly authorized by EA, you may not sell, buy, trade or otherwise transfer your Account or any personal access to EA Services, Content or Entitlements, including by use of auction websites.

Jak vidno z citace, prodej účtu je skrz EULA Originu zakázán. Takže přípaný kupující by hry neměl legálně. Já tedy prosím o zamčení tohoto topicu z důvodu distribuce warezu...:-)