Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 vs PC

Urcite jste si vsimli, ze pred par tydny byla odhalena PS4. Jejim specifikacim nerozumim, nevim co je co, ale to pro me neni zas az tak dulezite, rekl bych. Me spis zajima co si myslite ze je lepsi - namakany stolni PC na hry nebo konzole PS4?
Abych mohl hrat hry na PC na max detaily, musel bych asi kazdy pulrok menit komponenty, protoze hry vyzaduji cim dal lepsi PC. U konzole by mi to bylo jedno. Tam jsou vsechny hry stejne. Nemusel bych se strachovat jstli mi to na ni pojede.
Hry na konzole jsou sice drazsi, ale to neni problem.

U mně PC protože si můžu k tomu dát češtinu a na Konzolích si musím sehnat cd s češtinou a v tym bazaru to tam není třebas .... a to je na velkou píču !! takže se hlasím k PC i když si musíš koupit nabouchanej PC za 40 tisíc abys utáhl náročné graficke hry...