Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim děti

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak si v skyrimu adoptovat dídě. Když vejdu do toho sirotčince v riftenu a chci se na něco zeptat tý ženský která tam hlídá ty děti, tak to nejde. Jak tedy de ve skyrimu adoptovat dítě?

Tak mě taky přišel dopis, .... mám ten dům, našla sem i holčičku k adopci ( potuluje se v Bílým Průsmyku) ale adoptovat jí stejně nejde, páč nemám pokoj pro ní a ten zatracenej pokoj zase nevim kde vzít a i přes to, že mám jak městskej dům tak i vlastnoručně stavěnej ...