Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim děti

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak si v skyrimu adoptovat dídě. Když vejdu do toho sirotčince v riftenu a chci se na něco zeptat tý ženský která tam hlídá ty děti, tak to nejde. Jak tedy de ve skyrimu adoptovat dítě?

Tak mě taky přišel dopis, .... mám ten dům, našla sem i holčičku k adopci ( potuluje se v Bílým Průsmyku) ale adoptovat jí stejně nejde, páč nemám pokoj pro ní a ten zatracenej pokoj zase nevim kde vzít a i přes to, že mám jak městskej dům tak i vlastnoručně stavěnej ...

Za 1. tahle stránka byla vytvořena pro pomoc všem ne jenom pomoc dotyčnému. za 2. je to dobrovolná poradna, takže si tu může napsat každý co chce (podle pravidel) za 3. není to placená poradna (na hry ani není placená poradna) takže ti tu nikdo nemusí odpovídat k tématu. a za 4.Ten kdo vytvořil stránku tak vytvořil celou poradnu a ten člověk se zaměřuje na IT "informační technologie" a není povinen sem vůbec se jen okem podívat.přidal sem kolonku hry jen tak ( vůbec ji sem nemusel přidávat) je jen na lidech co se sem mrknou jestli poradí nebo ne. A tobě bych chtěl vzkázat že ani ty si sem nepřidal nic užitečného takže se zdrž svých chytrých komentářů.

Dětský pokoj si můžeš zakoupit u rádce jarla. Jinak co se týče sirotčince, tak aby sis odtamtud mohl adoptovat dítě, musí ti přijít pozvánka od nové majtelky sirotčince. S tím také souvisí quest, který si vezmete od dítěte v Samotě, kdy máte odstranit starou majitelku sirotčince.