Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějakou pecka strategii ( vaše rada )

Ahoj,už delší dobu s cháním nějakou dobrou strategii,ale furt se mi to nedaří,a proto bych se vás zeptal,neznáte nějakou pecka strategii

Strategie,které jsem hrál: sérii Dawn of War,všechny Strongholdy,Warcraft 3,Age of empire 1,2,3 ,

Age of Mythology + The Titans
tahové: Heroes of Might and Magic 3,4,5,6
Battle vs. Chess
série: Total War (medieval 2, napoleon, empire, rome, shogun,..)
Warhammer 40,000
Empire Earth 2,3
Dune 2000
Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth 1,2
Company of Heroes
Black and White 2
Command & Conquer 4 Tiberian Twilight
King Arthur 2
Kings Bounty Armored Princess
Legion Arena + Cult of Mithras
Orcs Must Die 2
Star Wars: Empire at War
Starcraft 2
Supreme Commander 2
Tom Clancy EndWar
XCOM: Enemy Unknown
Zoo Tycoon 2
SimCity
SpellForce 2