Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STEAM skupina Poradna.net

Ahoj všem pařanům,

rozhodli jsme se trochu "učesat" naši Poradna.net skupinu na Steamu a změnit možnost členství pouze pro pozvané.

Pokud se chcete stát členem (a zahrát si s ostatními hráči z tohoto webu), pište do tohoto tématu svůj nick na Steamu.

Zdravím Vás, chtěl bych se Vás zeptat, jestli se Vám někdy stalo že jste si zakoupily hru přes steam a tu hru jste neměly ve své knihovně?! já jen že jsem si zakoupil datadisk na Armu II (čeksá armáda) a nemám ji ve své knihovně. Nevíte co bych měl dělat? Díky

Chtěl bych se poradit: mám hru call-of-duty-infinite-warfare
a nevím, jak provést úkon "vyskočit a zároveň vzlétnout" - např. do prvního poschodí...
Asi je to "jetpack" = "boost rigs", ale nevím, jak ho zapnout...
Mohli byste mi poradit?
Díky předem. e-mail: del (L-Core)