Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vzkaz pro Tynyta - P.Net - grupa

Zdravím, jak je na Steamu grupa této Poradny, tak mi přijde, že tam jsou lidé, kteří na poradně nikdy nebyly. (například ze Soulu) Navrhuju, aby se členové pročistili a vstup do grupy by se dal jenom na pozvání. Admina grupy se mi nepodařilo kontaktovat, je offline, když jsem online. Děkuju za pozornost :-)

Takže, udělal bych nejradši nějaký seznam členů z poradny, aby se odlišili od té naplaveniny...

mycak - VojtaCZ
(FxF) MetrideCZ Le Fay - Metride
DiscoValentino(CZ) - DiscoValentino
TyNyT - touchwood
zborka - r4mos
BOUNTY(CZ) - Bounty
Rogalo - Rogalo
JR_Ewing - JR_Ewing
Michal2 - Michal2
taxik_cz - taxik
Franz de Decadent - Fandar
Banan[a] - GTS
MartinSvozil - MartinSvozil
kurt.cz - Kurt
vladce Tyran [CZ] - na poradně je, jenom nevím nick
M4rty - AngryM4rty09
TesCZ - dan55
Hovy-CZ - ten na poradně taky je, jenom nevím jméno...
Nash - --//-

Kdo se nenašel, tak ať se prosím doplní (nebo ať ho někdo doplní), díky :-)