Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Crysis 3 MP BETA nedělá vůbec nic.

Dobrý den,zrovna jsem stáhl přes origin crysis 3 mp betu ,ale když všechno stáhne nainstaluje se kliknu na hrát ,ale načítá se ,ale nespustí se hra a potom opět můžu kliknout na hrát a zkusit to znovu což zkouším ,ale vůbec nic to nedělá.Prosím o pomoc a předem děkuji ještě abych nezapomněl rozjedu to tak na Střední ,ale ukazuje to ,že bych to měl dát na vysoké -

Aha,já myslel,že tě to tam nepustí,že se dostaneš do menu a nepřipojíš.Mě to právě dělala Crysis dvojka a problém byl v antiviru,bo blokoval přístup.Betu 3 jsem nestahoval,bo odmítám šmíráka Origin,kterej si muže dělat co chce s EA produktama v tvém počítači.
edit:třeba našel něco co se mu nelíbí a máš po ptákách,nechci malovat čorta na plot

Napiš,mrkni
- Co mám dělat v případě problémů se spuštěním hry?
Vaší první zastávkou by mělo být fórum Crysis 3 na stránce MyCrysis.com. Naleznete tam místnosti věnované všem známým problémům, včetně komentářů od uživatelů. Prosíme vás, abyste své příspěvky psali do správných místností. Pamatujte, že se na stejný problém už mohl zeptat někdo před vámi a že na fóru pravděpodobně najdete odpověď od jiného přispěvatele nebo přímo od vývojáře. Pokud hlásíte nový problém, doplňte ho o co nejvíce informací, abychom mohli co nejrychleji najít to správné řešení.

http://www.mycrysis.com/forums/viewforum.php?f=61& sid=67cf07773189390168f322327c815304