Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intro pro má budoucí herní videa - líbí se vám?

Ahoj lidi, začal jsem na svém vlastním YouTube chanelu a ctěl bych vás poprosit abyste se koukli na toto mé intro které hodlám používat ve svých videích : watch
Prosím koukněte a zhodnoťe, také prosím kdyžtak mrkněte na pozdí mého chanelu a také se vyjádřete : http://www.youtube.com/user/DiscoValentino?feature =mhee
Pokud vás mé intro nebo chanel zaujal, dejte mi prosím odběr, jsem začínající YouTuber ale věřím že poskytnu kvalitní videa.
S pozdravem DiscoValentino

S kamarádem plánujeme natáčet kooperativní hry jako je třeba Portal 2 atd. a tak jsem vytvořil intro. Prostejch 13 sekund, na kterejch jsem dělal asi 4 dny(zároveň jsem se s tím Adobe after effects učil, takže proto tak dlouho).
Link- watch

Prosím zhodnotit :-)

Intra tohoto typu jsem původně chtěl také ale nenašl jsem člověka co by mi to udělal nebo kde bych to sehnal páč já to neumím, do mýho intra sem dal své zábery ze svých her a originální to je, nic jsem nekopíroval. Skus si kdyžtak k tomu pustit zvuk možná se atmosféra disca vylepší :-)

Je to originální, ale zkus k tomu dát nějakou živější zvukovou stopu :-).
Jinak já v tom programu taky neumim, ale kouknul jsem na pár tutoriálu na YT a hned jsem začal tvořit. Bylo to sice patlání a patlání, ale byl jsem se sebou spokojenej, že jsem to vůbec dokázal vyrenderovat.

Intro musí být krátký, stačí 5 vteřin. To je dost času na vlastní identifikaci. Zbytek je nudná vata, která diváka otráví a buď ji přeskočí, nebo se na to dívat prostě nebude. A žebrat o odběry a "lajky" přímo ve videu vyjadřuje zoufalost nad malým počtem kýžených klikačů.