Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání her

Začala se mi sekat nepřijemně fifa 13 :/ a ted k tomu assasin a zda se mi že to bude procesorem protže jeho využutá je dost kolísavý. Nevíte co a jak na to ? (ASUS PRO5DID-SX236)

Zrovna nejsem počítačovej mág :D Ovladeče na grafiku aktualní a jádro jen přes správce zařízení zkontrolovaná aktualizace,teploty grafiky 56 na internetu při hraní to moc nestoupá max 10. jádro 46 a stou na 60. Hry a orginalní jsou i nejsou. Ale jelikož to šlo v pořádku a až po pár dnech se to změnilo tak by to na to vliv nemělo mít. A to sekaní no prostě začne se mi trhat obraz třeba u fify jen když hraju vysloveně hru (přihrávám , běžím atd.) když už je ukázka nebo po golu tak to běží plynule. Fps .. No ty sem potalačoval na max 30 snímku a drželi se kolem 20 a 31 . Dočetl jsem se že by to mělo pomoct a třeba u fify to na pár her pomohlo.

Snažím se to tak vratit ale žadnej bod na to nemam :/ .. vypnul jsem všechno co se dalo . bude problem v tom že sem v tom měl viry z fotbalu když sem koukal online na španělských strankách..To sem vyčistil a stejnak to furt jede u ty fify svojí pohádku. Ramky jednou furt 21 % při ničem jako by je něco vytěžovalo.. a procesor pracuje taky furt.. ty teploty nevím no. můžu zkusit profoukat ntb ale jinak se v tom štourat nechci.. teploty jsou furt kolem 45 procesak a 60 grafika

Vypnout zbytečnosti co se spouští Po spuštění-napsat do startu msconfig.
Zaráz stiskni Ctrl Alt Del,tím spustíš Správce uloh a tam zjistíš co ti jede,Procesi-klik- pamět s.-zobrazí od největšího žrouta.
Napřed udělej věc první.
Projed http://pc.poradna.net/a/view/380552-prohlednuti-po citace-na-skodnou-v-programu-superantispyware

No takže. Aplikace při startu nabíhají jen 2 ty mám stahlé. A ten návod.. jo myslím si že zlepšení bylo tak 80 a po chvilice to kleslo tak na 60% Ale určitě je to lepší než předtím. Ale rad bych získal výkon ještě z5 at tu fifu aspon bez škubaní rozjedu. Mám opakovat ten návod? Nebo nějaká jiná rada ještě? Každopadně děkuju aspoň za todle :)

ale zase na internetu těch virů najdeš, že se tomu stejnak nevyhneš.

Ovšem ty si musíš do PC nainstalovat/povolit dobrovolně/omylem, kdežto u všelikých "medicín" to činíš záměrně, jinak jeti hra k prdu.
(nikdy jsem nepoužíval "chrániče" a žádný problémy z OS nemám, OS nainstaluji a mimo kritických aktualizací se o něj nestarám po celou dobu provozu až do upgrade)