Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Far cry 3 neukladá

Zdravím prosím vás ako opraviť že sa mi hra nechce ukladať? mám najnovší patch a bol som už daleko a ked som si dnes chcel zahráť tak musím odznova ale v priečinku zostali savy neviete ako to opraviť díky moc

Některým jedincum pomohlo hru spouštět tak,že dáte pravým na ten spouštěcí soubor a dáte spustit jako správce. Pak by se vám to už mělo začít ukládat když zapnete potom hru stejným způsobem.

Mam podobny problem - hru spustam cez UPlay , mam Win 10 OS 64 Bit, patch 1.05 a aj ked sa zobrazi v hre kontrolny bod hra sa nanacita z tohto bodu, ale stale od zaciatku.
Mozte mi prosim uviest vsetky moznosti ako to opravit ?
Dakujem