Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PS3 nebere média.

Zdar poradno.
Koupil jsem synovi na vánoce hru na ps3, tak to chtěl dneska hrát a zjistilo se že konzole nebere žádná média.
Prostě nevcucne to medium dovnitř.
Netušíte kde mohl vzniknout problém:
Konzole je rok stará, takže ještě má záruku.
Díky za případný tip co s tím.

S tou ochotou to asi bude na štíru. Dneska jsem na netu něco četl o tom obchodu a lidi nadávájí že to jsou podvodníci. Posílal jsem mail na 3 adresy co mají uvedené a vždy se mi vrátili že jsou nedoručitelné. Volal jsem, nikdo to nebral. Druhý pokus s voláním zítra.

Tož to dej někam do obchodu,at se Ti na to mrknou,třeba pokud to nebude stát víc jak pětikilo,at to zpraví.Jinak,at jen zjistí za stovku závadu.Pokud tedy nechceš čekat.Každopádně bych ten nekomunikující obchod naprášil na příslušném uřadě.
A nějak na(silu) ta mechanika nejde zastrčit,že by pak načetla placku?