Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titulky ve hře

Ahoj.Jde o to že mám koupenou hru Call of Duty Modern Warfare 2 a jak se ji nainstaloval a spustil tak ty titulky ve hře třeba jak ma být new game tak je tam něco snad hebrejsky nebo jakým jazykem a je to zaškrtané zeleně jakoby to překryvali pixelky. Jednou se mi něco takového i stalo když jsem si stahl Dead island tak tam taky misto pisma byly takové čtverečky....nevíte jak to opravit nebo čim to je ? Děkuji :)

V MW2 se mi s nainstalovanou čeština stávalo,že na nízké rozlišení byli texty psané hatmatilkou ( místo "Ř" přeškrtlé "o" ,vynechávání čárek,háčků atd.)

Asi Engine při menších rozlišeních sahá jiném fontu,s kterým překladatelé nepočítali. Není tohle tvůj problém?