Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká si mi Battlefield 3 kvůli mé grafické kartě ?

Ahoj, hraji pc hru BF3 a hraju jí na minimální detaili atd hra jede 20-30 fps
ale jen do té doby kdy začne všude lítat prach kameny atd tak se hra začne sekat z 30 fps na 5 fps ale minimální hw splňuji a chci se zeptat jestli vtom nehraje roli grafická karta která mám nvidia geforce 210 512mb myslíte že by pomohlo si koupit nvidia geforce 210 1GB ? děkuji moc za odpověď.

Divím se že ti nevyhořela. Další děcko co si myslí, že když koupí 1Gb RAM tak má hrozně našláplou mašinu. To co máš vyhoď z okna. Jinak ti to říct nemůžu. Jestli chceš hrát bf3, tak si připrav tak 3000 na normální procesor a 4500 na mein stream kartu. Jenže to ti nejspíš maminka nedá :/. Sory.

Hele tak za prví jen se ptám když si koupím 1GB Grafiku místo 512MB tak jestli to bude k ničemu dobrý, a za druhý si rozhodně nemyslím že budu mít nadupaný Pc jelikož jsem si Pc sestavil před 4mi roky ale jen procesor jsem si koupil nový a počítač si platím sám z kapesnýho tak nevím proč si o mě myslíš že jsem nějaký děcko jinak dík za odpověď.

No, to že jsi si sestavil PC z tebe nedělá dospělého jedince. Podle totální neznalosti Čj určitě vyspělí nejsi. Ba nejspíš ještě ani né v pubertě. Neber si to špatně, jen rád kritizuji. To co jsem napsal je pravda. S tvojí sestavou si neškrtneš, i kdyby jsi koupil grafiku HD 7970 nebo GTX 690 :D.

S tím nesouhlasím, kapesné dostávají děti ale co když chce dospělí jedinec pracovat ale nemůže vzhledem k vysoké nezaměstnanosti ve svém kraji,musí sedět doma a nechat se živit od rodičů dokud si "něco" nenajde? To samé mají lidé kteří skončí školu a hledají zaměstnání,taky hned nenastoupí a hledají něco kde je vezmou a mezitím je řiví rodiče.Ono někteří by rádi pracovali ale ani nemohou protože není kde (nemluvil jsem za sebe).