Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis 2 detaily

Zdravim, mám problém s Crysis 2kou, buď jsem slepý nebo nevim, ale v nastavení grafiky vidim jen možnost změnit rozlišení, Vsync a ještě něco, přesně si teď nepamatuju co, vim že tam je na výběr "Hardcore" atp. kde najdu nějaký podrobnější nastavení?

Nic takovýho nevidim, je "System specifications" a u toho možnosti - Hráč,Pokročilý,Hardcore .. je to u grafiky, když jsem přepnul z hardcore na hráč fps se zvedly, ale i tak bych uvítal nějaký detailnější nastavení