Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vložení savu do Portal 2

Zdravim,
koupil jsem si na Steamu Portal 2 a chtěl bych vědět, jestli nějak jdou stáhnout a nahrát savy, protože předtím jsem měl warez verzi, kde jsem byl už skoro u konce, takže to nechci dělat celý znovu... Díky za odpovědi

Napadá mě, že problémem možná bude, že tvůj warez-profil (možná uložen v save) si nějak nerozumí s tím legálním ze Steamu. Prostě to odehraj znova :-)

Někde jsem četl (ale u jiné hry, konkrétně si ji nepamatuji), že hráč skoro odehrál nějakou hru, prodávanou POUZE na Steamu, jako warez. Po čase si ji ale koupil a nastavení, config, profil a uložené pozice natvrdo překopíroval do steamáckého adresáře hry. Hru spustil, naskákalo mu tam najednou stopadesátosm achievementů a pokračoval v hraní tam, kde ve warezovce skončil. Za pár dnů mu Valve účet bloklo :-p